بعد از فردین فقط خودت

احمدي‌نژاد با اشاره به زورگويي‌هاي كشورهاي بزرگ به مردم خودشان تصريح كرد: آن‌ها راه تنفس ملت‌هاي خود را هم بسته‌اند. مردم در كشور اين زورگويان نمي‌توانند با اطمينان و امنيت حتي از تلفن استفاده كنند؛ يا نامه‌اي بنويسند و يا در بازارها و خيابان‌ها به راحتي قدم بزنند؛ اين چه طور دموكراسي است؟ آن‌ها حتي آبروي شيطان را هم برده‌اند.

نتیجه اخلاقی: اگر راه تنفس شما دوست عزیز باز بوده و می توانید در خیابان قدم بزنید سریعاَ ساز و دهل و مطرب ببرید به نشیمنگاهتان و جشن بگیرید.
توصیه مهم: عنایت داشته باشید که صدای جشن از منطقه مزبورتان به خارج نشت نکند(منطقه را آکوستیک کنید) چرا که در این صورت می روید جایی که عرب نی نیداخت.
نتیجه 2: ما آبروی شیطان را از آنهایی که می فروختند خریدند.
بررسی تطبیقی: ما سه تا خاله داریم آنور تشریف دارند. شش ماه سال می آید اینجا پیش مامان بزرگمان. الان متوجه شدیم که این ناقلاها می آیند اینجا نفس بکشند. ولی هر چه زور می زنیم عقلمان نمی رسد اینها شش ماه نفسشان را چطور نگه می دارند( یا برایشان نگه می دارند)

حکایت: روزی سه نفر را قرار بر این شد تا در طویله با خری بدبو بسر برند و هر که را تحمل بیش آمد برنده اش خوانند. اول کس در طویله داخل شد و پس از ساعتی خروج کرد و ندا در داد: اکسیژن! اکسیژن! دوم رفت و ساعتی و سه ربع داخل بود، پس خارج آمد که اکسیژن! اکسیژن! سوم برفت و ساعتی بگذشت. ساعتی دیگری از پی و روز در تمامیت بود که خر از طویله به بیرون شتافت که اکسیژن! اکسیژن!

نتیجه کلی: راه تنفس آدم را دول استکباری ببندند و نگذارند آدم نفس بکشد صد درجه شرف دارد به اینکه راه تنفس باز باشد ولی رئیس جمهور مملکت روزی ده بار توی هوا بگوزد.

رييس‌جمهوري گفت: بر خلاف ظاهر قضايا كه اين طور تصور مي‌شود كه سلطه‌ي اقتصادي و سياسي موجب استمرار يك حاكميت يا يك تمدن مي‌شود، شما و اهل نظر بهتر مي‌دانيد آنچه كه يك جامعه را مي‌سازد و موجب بقا و دوام يك جامعه و تمدن است، علم و دانش و فرهنگ است.

پی نوشت: در این مورد ما و اهل نظر که خوب می دانیم امیدواریم شما و اهل چماق هم روزی متوجه بشوید.
فلذا اگر می بینید که چهار تا دانشجو و روزنامه نگار را می برند گوشه اوین که آب معدنی خنک بنوشند بدانید که در راستای فرهنگ بوده.
تبصره: در راستای علم و دانش هم پیشنهاد می شود در زمان استعمال بطری از مواد روان کننده استفاده شود چرا که این مواد ضریب اصطکاک را کاهش داده و موجب افزایش راندمان قضیه می شوند. بدین ترتیب ما قله های علم و دانش را هم فتح خواهیم نمود.

توصیه دوستانه: لطفاَ در زمان گسترش فرهنگ و درنوردیدن مرزهای علم و دانش به وسیله بطری لبخند را فراموش نکنید. شادابی را به خود و اطرافیان هدیه نمایید.

وي گفت: من قبول دارم كه پايگاه علمي بايد داراي فراغ بال باشد و اعضاي آن راحت بتوانند فكر كنند و فضاي پرواز انديشه و فكر وجود داشته باشد ولي اين به اين معنا نيست كه متعهد به ارزش‌ها و هدفمند نباشند يا پاسخگويي نيازهاي جامعه نباشند.

کمی دقت کنید: احمدی نژاد می گوید ما با اینکه پایگاه های علمی فراغ بال باشند مشکلی نداریم ولی باید متعهد باشند به چی؟ به هر چی که ما حال می کنیم. در غیر این صورت این عزیزان را می بریم 209 یا 325 که هم فضاي پرواز انديشه و فكر وجود دارد و هم بازجو آماده است به این عزیزان کمک کند در فراغ بال کامل بال بال بزنند. بعد هم جلوی دوربین نتایج بال زدنشان را انعکاس بدهند روح تعهد در بصل النخاع جامعه نهادینه شود.

وي گفت: مي‌بينيم كساني كه ارزش‌ها را زير پا گذاشته‌اند چه دنيايي را درست كرده‌اند؟ اين‌ها بايد محاكمه شوند. كساني كه چنين بساطي را ايجاد كرده‌اند آرامش و آسايش را از بشريت گرفته‌اند و در ماديات مسابقه به راه انداخته‌اند.

در این قسمت شاعر فرموده: منو آتیش، آتیش می زنی، با یه دست پس با یه پات پیش می زنی، با زبونت داری منو نیش می زنی
نتیجه می گیریم که بشریت به آرامش و آسایش نیاز دارد و این خوراک و پوشاک و نیازهای اساسی تماماَ توطئه استکبار بوده. ما الان از کلیه منافذمان آرامش دارد شره می کند. فقط گاهی صدای قار و قور شکم مزاحم روند آسایش مزبور می شود.

در سفرها چيزهاي عجيب و غريبي از ما مي‌خواهند، نه عجيب و غريب بلكه به ما مي‌گويند سوال‌هاي اقتصادي، فرهنگي، مديريتي ما را جواب دهيد؛ آنها در واقع براي سوال‌هاي اقتصادي فرهنگي و مديريتي خود از ما جواب مي‌خواهند. آنها به صراحت به ما مي‌گويند كه ما به دنبال الگوي ايران هستيم و تنها راه خود را الگوي ايران مي‌دانيم.

رييس جمهوري گفت: ما بايد به خواسته‌هاي آنها پاسخ دهيم، پاسخي درست و انساني و اين مسووليت و حجم كار ما را چندين برابر مي‌كند.

یک سال بعد

وزارت امور خارجه آلمان سفیر ایران را احضار کرد. وزیر امور خارجه در این جلسه ضمن گلایه از کشورمان به سفیر گفت: ما از آقای احمدی نژاد بیش از این توقع داریم. ما دو هفته قبل از فرانسه سوال هایمان را مطرح کردیم. چرا جواب اونارو زودتر دادین؟ تازه جواب های اونا از مال ما انسانی تر بوده. گفتنی از یک سال پیش تمامی سوالات مطرح شده در مغز بشریت به دفتر رئیس جمهور ایران، پرزیدنت احمدی نژاد ارسال و پاسخ آنها در سایت دوشس رجبی درج می شود.

خبر ساعت 2: احمدی نژاد در دیدار فرستاده ویژه قبیله گومباگومبا اظهار امیدواری کرد که هر چه سریعتر مشکل این قبیله را حل نماید. نیکوت بزرگ در این جلسه ضمن قدردانی از رئیس جمهور با مرام کشورمان به وی گفت: محمود بعد از فردین فقط خودت. وی شب گذشته در پاسخ به این سوال اسپینوزا که: به راستی بدین گونه آیا چرا؟ پاسخ داد که پس چند تا؟

اکونومیست در تازه ترین تحلیل خود پیش بینی کرد که نسل گربه به زودی از روی زمین برداشته خواهد شد. شایان ذکر است احمدی نژاد یازده ماه پیش از این سرانجام در برابر تحریم های شورای امنیت به منظور دستیابی به الگوی اقتصاد ایرانی تسلیم شد و قبل از تصویب قطعنامه ششم الگوی مزبور را روی تریبون سازمان ملل گذاشت و گفت: اینه! و هم اکنون یازده ماه پس از استعمال الگوی مزبور به توسط جهانیان نسل سرمایه داران و صد البته پرولتاریا از روی زمین برداشته شده و قوت لایموت زمینیان آبگوشت گربه بوده.

پی نوشت: این ها را دیشب نگاریده بودیم. آمدیم ذخیره کنیم پاک شد.
پی نوشت 2: از رئیس جمهور عزیز عاجزانه تقاضا داریم قرص هایش را سر وقت مصرف کند. لااقل قبل از سخنرانی یک قاشق از اون شربت زرده نوش جان کند. به جان خودمان کار و زندگی داریم. این همه سوژه حیف است از دست برود، از ما گفتن بود.

پي نوشت آخر: خيلي سخته كه وقتي دل آدميزاد گرفته بخواد تنظ بنويسه، چه كنيم كه توصيه شديم بدين كار و اما بعد از اين امشب يكي از معدود پست هاي غيرطنزرو مي نويسم.

Advertisements

5 نظر برای “بعد از فردین فقط خودت

 1. تا حالا نشده بود مطلبي به اين طولاني را بخوانم ولي همشو با لذت خواندم ولي خودمونيم نوشته هات خيلي تابلو نيست؟!!

 2. سلام
  این داش احمدی نژاد ما خبر نره که داششو کشتن…
  دست گل شما به خاطر مطلب زیباتون درد نکنه
  چه میشه کرد
  فقط باید فعلا بر بتابیم و جزیره ای عمل کنیم و بیدار باشیم برای روز موعود…
  البته اگه تا اون روز ما زنده بودیم.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s